O NÁSPARTNEŘIFOTOGALERIEDOKUMENTYKONTAKTY

Hledat

E-mail Tisk

Plánované akce

Akce 

Název akce:
Cyklovýlet - Jedlovské rybníky a hrad Svojanov
Datum konání:
02.06.2013 - 02.06.2013 09.00 hod
Místo konání:
Kálíky - náměstí - Králíky
Kategorie:
Naše akce

Popis

Občanské sdružení Altus připravilo na rok 2013 řadu zajímavých výletů po krásách Pardubického kraje. Hlavním cílem aktivity je posílení lokálního občanství a rozvoj vztahu k regionu a jeho kulturnímu dědictví. Aktivita také nabízí smysluplnou, aktivní formu trávení volného času pro obyvatele kraje. Výlety nejsou o náročné cyklistice, ale o pohodě a poznávání. Na řadě míst je připraven výklad o zmíněných zajímavostech. Výlety jsou celodenní. Zájemci se musí na jednotlivé výlety přihlásit předem na webových stránkách sdružení www.osaltus.cz.

02.06.2013 v 9.00 hodin na vlakovém nádraží v Poličce

Cyklovýlet začíná na vlakovém nádraží v Poličce a končí v Březové u Poličky odkud nás cyklobus odveze zpět do Poličky. Trasa je dlouhá cca 35 km a má 6 zastávek. Jsou to: Polička (náměstí, hradby), Jedlovské rybníky, hrad Svojanov a kostel sv. Mikuláše biskupa, studánka Půlpecen, Dobře ukrytá rozhledna Járy Cimrmana.

Cyklovýlety jsou součástí projektu „Partnerský projekt dalšího vzdělávání občanů Pardubického kraje v oblasti ekologie a odpadového hospodářství“, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

eu


Místo konání

Místo:
Kálíky - náměstí
Město:
Králíky
pceLogo-MSMT logo-chrudim crdm klice-pro-zivot
(c)2011 - Občanské sdružení ALTUS
Foto použito © Godfer / Fotky & Foto
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info Systém běží na CMS Joomla 1.5